HAKKIMIZDA

Ankara Oto İskitlerde 1993 yılından bu yana 7000 metrekarelik kapalı alanımızda satış, servis, yedek parça, kaporta-boya, finansman, sigorta, aksesuar ve ikinci el oto satışı ve oto kiralama hizmetlerini 110 kişilik profesyonel kadromuzla, koşulsuz MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ilkemizle sürdürmekteyiz. Ayrıca 2016 yıl sonu itibariyle Çayyolu’nda toplam 22.000 M2 lik Türkiye’nin en büyük otomotiv tesisini faaliyete geçirmiş bulunmaktayız.

Misyonumuz: Bilgi ve deneyimlerimiz, yenilikleri takip etmemiz ve verimli çalışmalarımızla memnun ve sadık müşteri kitlesi yaratmak, sektörümüzde en güçlü ve en rekabetçi konuma ulaşmak, bulunduğumuz çevre ve topluma sürekli değer katmak, üretici standartlarında bakım ve onarım yapmaktır.

Vizyonumuz: Müşlerilerimizin, yaşam boyu hayallerini şekillendiren ve ihtiyaçlarını zevke dönüştüren ulaşım ürünleri ve hizmetlerinin sağlayayıcısı olmak, Müşterilerimizin fiyat, kalite ve süre beklentilerine, kesintisiz ve sürekli gelişen bir kalite yönetim sistemiyle, rekabetçi fiyat, optimum kalite ve tam zamanında teslimatı sağlayarak cevap verebilmektir..