SERVİS

TELEFON : +90 312 213 4749
SERVİS DAHİLİ : 312
KAPORTA BOYA DAHİLİ: 311
Adres : Mesa Koru – Bağlıca Kavşağı , Eskişehir Yolu No: 424 Çayyolu / ANKARA

KIA Türkiye'den Kia Kullanıcılarına Benzersiz Hizmetler Kia Family Card'da!

Kia Türkiye Kia araç sahiplerine özel bir yol yardım ve uzatılmış mekanik güvence programı sunuyor.
KIA Family Card sahipleri tüm acil yol yardım hizmetlerinin yanı sıra aşağıdaki benzersiz hizmetlerden de faydalanabilecekler; KIA Family Card'ın sizlere sunduğu avantajları aşağıdaki görsellerin
üzerine tıklayarak daha detaylı inceleyebilirsiniz!

7 / 24 Araç kurtarma

Tel : 0312 213 47 49 / 311
Mesai Saateleri Dışında : 0533 034 04 19
10 Adımda Servis
Ankara Oto satış sonrası, üretici standartlarında bakım onarım ve ek hizmetleri, eğitimli teknik ekibiyle, teknolojiye ve standartlara uygun ekipmanlarla hizmet vermektedir.
Servisimizde;

Egzos Emisyon Pulu Verilmektedir.
Muayene Öncesi Kontrol ve Fren Testi Yapılmaktadır.
Alım Satın Kontrolleri Yapılmaktadır.

LPG

Kullanıcılarının çevre ve ekonomi konusundaki hassasiyetlerini önemseyen KİA, bu anlayışla hizmetleri arasına benzinli araçları için LPG dönüşüm uygulamasını da ekledi. Bu uygulama ile benzin ve dizele kıyasla aracınızın motorunda daha temiz yanma sağlayarak daha az karbon salımına ve daha düşük yakıt tüketimine imkan veren LPG ‘yi kullanabilirsiniz.

KİA CAM FİLMİ / BOYA KORUMA

Kia Cam ve Boya Koruma Filmi hizmetimizde müşterilerimize şeffaf veya renkli güvenlik filmi, renkli cam filmi ve boya koruma filmi (kaput filmi) hizmeti vermekteyiz. Renkli filmler 3 renk alternatifi ile aracınıza estetik bir görünüm sağlar.

OTO MUAYENE

Aracınızın ön muayenesini KİA'ta yaptırın, zorunlu araç muayenesini sorunsuz geçin. 3 değişik hizmeti kapsayan KİA Oto Muayene, aracınız için mükemmel bir muayene hazırlığı anlamına geliyor.

KİA KARBON TEMİZLEME

Araçların motorlarında zamanla oluşan kurum ve karbonlar, KİA servislerinde el değmeden temizlenir. Böylece motorun gücü ve çekişi artar, yakıt tüketimi düşer, sürüş konforu yükselir.

KİA OTO KORUMA

KİA Oto Koruma hizmeti veren servislerimizde KİA'ınızın koruması ve ayrıntılı iç temizliği ile çizik giderme, boya koruma, motor temizleme ve parlatma işlemleri yapılır.

KİA ÇAĞRI MERKEZİ

Yılın 365 günü Türkiye'nin her yerinden 0850 222 55 42 no'lu telefonu arayıp, araçlarımız, hizmetlerimiz ve bayi ağımız ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

KİA YEDEK PARÇA

KİA yetkili servislerinde, aracınızın üretiminde kullanılan parçaların aynısı bulunur. Orijinal yedek parçalarla aracınızın ve sizin güvenliğinizi en üst düzeyde tutarsınız.

KİA ACİL SERVİS

Nerede olursanız olun, 365 gün 24 saat yanınızdayız. Aracınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken Acil Servis hattımızı arayarak operatöre bulunduğunuz yeri bildirmek.